Kariéra

Do naší společnosti stále hledáme nové spolupracovníky. Rádi přijmeme i absolventy či studenty, zvláště vyšších ročníků.

Telemarketing - i částečný pracovní úvazek

Jste aktivní a komunikativní, rádi poznáváte nové lidi ať už po telefonu či osobně, máte rádi motivaci? Pokud ano, tak je toto pozice pro Vás. Produktem Vaší práce budou kontakty zákazníků na schůzku pro naše produktové specialisty.

Nabízíme

  • Zajímavou práci hodnocenou dle výkonu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zaškolení do prostředí IS FLORES přímo „u zdroje“
  • Možnost práce z domova (nutný internet pro přístup k firemnímu informačnímu systému FLORES)
  • Zapůjčení počítače a IP telefonu
  • Flexibilní pracovní dobu (PO-PÁ od 7-17 hodin) nebo dle dohody kratší
  • Možnost naučit se v krátké době vše potřebné o ERP systémech a běžných potřebách zákazníků
  • Možnost získat cenné zkušenosti z branže IT

Požadujeme

  • Schopnost vzbudit zájem
  • Schopnost naslouchat
  • Pozitivní přístup
  • Znalost práce s PC
  • Komunikační schopnosti
  • Ideálně znalost jakéhokoliv ERP systému a orientace v oboru IT (není podmínkou)

Kontakt

Radka Mošovská

tel.: 602 222 750
email: radka.mosovska@floresps.cz

Konzultant / programátor

pracoviště Brno  - práce na plný úvazek

pracoviště Praha - práce na plný úvazek

pracoviště Plzeň -  práce na plný úvazek

Náplň práce

  • Tvorba výstupních sestav ve vestavěném reportovacím nástroji
  • Realizace programátorských úprav, testování
  • Návrh řešení (analýza), zaškolení a asistence uživatelům informačního systému
  • Konfigurace a nastavení informačního systému FLORES

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci
  • Zaškolení do využívaných nástrojů a problematiky podnikových procesů
  • Služební vozidlo po zapracování
  • Možnost profesního růstu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost podnikových procesů
  • Praktická znalost SQL
  • Praktická znalost nějakého programovacího jazyka (Delphi výhodou)
  • Flexibilita, empatie, zájem o vlastní rozvoj …
  • Ochota cestovat za zákazníkem, řidičský průkaz
  • Výhodou : praxe v oblasti implementace a programových  úprav IS

Kontakt

Jan Mošovský

tel.: 602 224 994
email: jan.mosovsky@floresps.cz

Produktová podpora IS FLORES

hledáme nového kolegu do oddělení vývoje

Náplní Vaší práce bude především

  • Spolupráce s hlavním analytikem a vedoucím vývoje
  • Interní konzultace a podpora realizačním týmům – předávání know-how o novinkách v systému a stávající funkcionalitě, především pak spolupráce s naší hotline
  • Správa verzí produktu FLORES – zajištění rutinního procesu uvolnění verze (testování dle standardního protokolu, dokumentace opravených chyb a nových funkčností, zveřejnění verze a dokumentace na webu...)
  • Správa hotfixů verzí (dokumentace a zveřejňování oprav)
  • Správa dokumentace produktu (především aktualizace + zveřejňování legislativních změn)
  • Údržba jazykových mutací produktu
  • Údržba demoverze produktu (aktualizace demonstračních dat)
  • Údržba a rozvoj základní konfigurace produktu

Nabízíme

  • Práci i pro absolventy nebo studenty v posledních ročnících studia
  • Zaškolení do prostředí IS FLORES
  • Možnost naučit se v krátké době vše potřebné o ERP systémech a potřebách zákazníků
  • Možnost naučit se efektivní komunikaci s kolegy v terénu
  • Pracoviště vybavené potřebným HW/SW
  • Možnost získat cenné zkušenosti nejen v oblasti IT, ale i firemních procesů
  • Pracoviště v lokalitě Borská pole (BIC) Plzeň
  • Flexibilní pracovní doba dle dohody
  • Zajímavé platové podmínky

Požadujeme

  • Vynikající znalost práce s počítačem
  • Pečlivost, vstřícnost vůči kolegům, trpělivost, asertivitu
  • Ideálně znalost nějakého databázového prostředí (není podmínkou)
  • Ideálně znalost nějakého programovacího jazyka (není podmínkou)
  • Znalost minimálně AJ

Kontakt

Jan Binko

tel.: 602 546 598
email: jan.binko@floresps.cz

Obchodník ERP (prodej komplexního řešení IS)

  • Vstupem jsou předjednané schůzky s potenciálními zájemci o řešení
  • Produktem je kontrakt na poskytnutí řešení (Licence,implementace)
  • K dispozici pro obchodní jednání jsou odborní konzultanti a z počátku podpora kolegů

Nabízíme

  • Zázemí Praha, Brno
  • Rychlé zaškolení a intenzivní počáteční podporu
  • Motivující odměňování
  • Prostor pro iniciativu

Požadujeme

  • Komplexní znalost řešení je výhodou - není podmínkou
  • Schopnost orientace v potřebách zákazníka
  • Úspěšná obchodní praxe výhodou
  • Aktivní naslouchání
  • VŠ vzdělání vítáno
  • Komunikační dpovednosti
  • Aktivní řidič (ŘP sk. B)

Kontakt