Proběhl seminář - Zkraťte si dobu lhaní o stavu Vaší firmy!

17.10.2016

Ve čtvrtek 6. října 2016 v prostředí VOLCANO Complexu v Praze Stodůlkách proběhl dlouho očekávaný seminář o metodikách měření a řízení firemních procesů.

Jako výrobce a implementátor informačních systémů, jsme nachystali pro podnikatelskou veřejnost již několikátý seminář s názvem "Zkraťte si dobu lhaní o stavu Vaší firmy!" jehož tématem byla metodika měření a řízení firemních procesů s využitím informačního systému.

Jak naznačuje pojmenování semináře, ukázali jsme podnikatelům, že získávat pravdivá a včasná data pro řízení společnosti je s kvalitním informačním systémem možné. Seznámili jsme publikum s přirozeně chytrým informačním systémem FLORES, který je koncipován jako ucelená metodika pro řízení firmy, a poskytuje rychlé a správné informace pro všechny, kdo je potřebují. Tímto přístupem se IS FLORES zcela odlišuje od ostatních informačních systémů na trhu.
 
Naše semináře se staly oblíbenými nejen díky jejich schopnosti inspirovat podnikatele k rozvoji procesního řízení firmy, ale také k hledání úzkých míst a volných zdrojů.

Na seminář přišel naše hosty pozdravit i jeden z jednatelů společnosti A-ROYAL Service s.r.o. Ing. Jiří Král, kde byl úspěšně implementován IS FLORES. Pan Král zodpověděl několik dotazů z publika a také přiblížil hostům práci s IS FLORES. „Aplikace pro rozpis služeb našich pracovníků ušetří týdně dvou lidem 16 hodin práce,“ uvedl Ing. Jiří Král, jednatel společnosti A-ROYAL Service s.r.o.

Plánované datum dalšího semináře je na 6.4. 2017. V případě zájmu o další seminář prosím pište na adresu obchod@floresps.cz.