Proběhl seminář - Zkraťte si dobu lhaní o stavu Vaší firmy!

21.4.2017

Ve čtvrtek 6.dubna 2017 v prostředí VOLCANO Complexu v Praze Stodůlkách proběhl dlouho očekávaný seminář o metodikách měření a řízení firemních procesů.

Jako výrobce a implementátor informačních systémů, jsme nachystali pro podnikatelskou veřejnost již několikátý seminář s názvem "Zkraťte si dobu lhaní o stavu Vaší firmy!" jehož tématem byla metodika měření a řízení firemních procesů s využitím informačního systému.

Jak naznačuje pojmenování semináře, ukázali jsme podnikatelům, že získávat pravdivá a včasná data pro řízení společnosti je s kvalitním informačním systémem možné. Seznámili jsme publikum s přirozeně chytrým informačním systémem FLORES, který je koncipován jako ucelená metodika pro řízení firmy, a poskytuje rychlé a správné informace pro všechny, kdo je potřebují. Tímto přístupem se IS FLORES zcela odlišuje od ostatních informačních systémů na trhu. Více o metodice měření, řízení a dokumentování firemních procesů přednášel i náš host, Ing. Vladimír Jurka – odborník na procesní řízení.

    

Ing. Vladimír Jurka - přednáška o metodice měření, řízení a dokumentování firemních procesů

Naše semináře se staly oblíbenými nejen díky jejich schopnosti inspirovat podnikatele k rozvoji procesního řízení firmy, ale také k hledání úzkých míst a volných zdrojů. „Jsme rádi, že můžeme pomáhat svým zákazníkům zkvalitnit a zefektivnit firemní procesy a zvýšit tak jejich konkurenceschopnost. I to je jeden z důvodů, proč tyto semináře pořádáme,“ uvedl Mgr. Jan Mošovský, ředitel společnosti FLORES Software.

Plánované datum dalšího semináře je  na 19.10. 2017. V případě zájmu o další seminář prosím pište na adresu obchod@floresps.cz.

    

Účastníci semináře "Zkraťte si dobu lhaní o stavu Vaší firmy!"