Spouštíme pro Vás nový e-shop!

 

Spuštění nového e-shopu pro mobilní průmyslové terminály PDA FLORES!

Spouštíme pro Vás nový e-shop na adrese https://terminalfsw.cz/, kde si můžete objednat mobilní průmyslové terminály PDA FLORES (čtečka čárového kódu 1D a 2D kódů) s OS Android za bezkonkurenční cenu!

Na e-shopu najdete nové kompaktní a přenosné mobilní terminály PDA FLORES, o kterých jsme již dříve psali zde. Kromě ergonomického designu s popruhem na zápěstí a čtečky čárového kódu se mohou pochlubit veškerými vlastnostmi mobilního telefonu. Používají operační systém Android, díky velkokapacitní 4000 mA baterii vydrží celou pracovní směnu a podporují 4G pro případy, kdy selhává dostupnost wi-fi.

Na e-shopu v současnosti najdete:

  • PDA FLORES 1D (čárový kód)
  • PDA FLORES 2D (QR kód a jiné + automatické rozpoznání a přečtení 1D kódů)
  • Příslušenství k mobilním terminálům

Nabídkou mobilních terminálů naše služby nekončí a po dohodě jsme schopni nabídnout spolupráci při vývoji vlastních aplikací na OS Android přímo na míru Vašim potřebám. Příkladem může být aplikace pro řízení skladu, o které jsme již psali v tomto článku.

Do budoucna máme v plánu nabídku rozšiřovat i o další typy mobilních terminálů, které Vám budou k užitku pro řízení skladu, výroby, obchodu, kvality a jiných podnikových procesů. Těšíme se na spolupráci!